Namiot rodzinny pneumatyczny valdes 4 fastpitch 4 os. 2000032114 coleman

  • EAN: 3138522100841
  • Marka: coleman
  • Ilość odwiedzin: 13
4,249.99 zł

Opis produktu

Namiot rodzinny Valdes 4 FastPitch marki Coleman. Z rozłożeniem tego innowacyjnego namiotu, wyposażonego w wysokociśnieniowy stelaż pneumatyczny FastPitch™ poradzi sobie nawet jedna osoba. W niezawodne tunele wpompowuje się powietrze, dzięki czemu namiot rozstawia się bardzo szybko. Na wysoki komfort użytkowania wpływa duża przestrzeń sypialni i przedsionka, do którego wchodzi się przez zawiasowe drzwi. Dodatkową przestrzeń wypoczynkową daje zadaszona weranda. Dwie dwuosobowe zaciemnione sypialnie w technologii BlackOut gwarantują dłuższy sen nawet w ciągu dnia oraz optymalną temperaturę wnętrza.Dane techniczne:

Waga: 20,8 kg
Ilość osób: 4
Ilość sypialni: 2
Wodoodporność: 4 500 mm
Powierzchnia całkowita: 15,8 m2
Powierzchnia sypialni: 5,9 m2
Wysokość przedsionka: 200 cm
Wymiary po spakowaniu: 58 x 38 x 46 cm
Tropik: Poliester powlekany PU / ognioodporny
Sypialnia: przewiewny poliester oraz tkanina siatkowa
Podłoga: Polietylen
Stelaż: Tuba TPU w rękawie PE140 (powietrze). Dodatkowa warstwa Oxford 150D
Szwy: podklejane
Sypialnia Blackout Bedroom: Tak x2


Technologie:
Wind & Rain Testing - namioty Coleman są testowane w warunkach laboratoryjnych. Poddaje się je działaniu silnych podmuchów powietrza i polewa dużą ilością wody, która imituje deszcz. Dzięki temu można mieć pewność, że namiot będzie tak wytrzymały, jak obiecuje producent.
FastPitch™ - system szybkiego rozkładania namiotu Coleman, zaprojektowany tak by rozłożenie namiotu było jak najprostsze i szybkie nawet dla jednej osoby! System wykorzystuje 3 kluczowe elementy: centralna piasta ma na stale przymocowane pałąki z włókna szklanego, tropik jest na stałe przymocowany do piasty, kolorowe znaczniki ułatwiają umieszczenie pałąków we właściwych miejscach.UV Guard™ - Certyfikowane laboratoria potwierdziły, ze system UV Guard zapewnia ochronę SPF50, która zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, oraz chroni namiot przed blaknięciem kolorów tropiku i utratą jego właściwości.Fire Retardant™  - Technologia Fire Retardant zabezpiecza przed niekontrolowanym i gwałtownym spaleniem się namiotu. Jeśli namiot zajmie się ogniem, spali się tylko ta jego część, która miała styczność ze źródłem zapłonu. W niebezpiecznych sytuacjach samogasnące właściwości materiałów dają nam dodatkowy czas do bezpiecznego schronienia się i ucieczki.
BlackOut Bedroom™  -  Innowacyjna zacieniona sypialnia opracowana przez firmę Coleman i stosowana w niektórych modelach namiotów. Materiał tropiku pochłania do 99% światła dziennego, dzięki czemu nawet w słoneczne dni można nadal spokojne spać.  Technologia, ta dodatkowo sprawia że w sypialni namiotu panuje temperatura do 5 °C chłodniejszą w ciągu dnia i do 1 °C cieplejszą w nocy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!