Butelka bidon flintlock 0,5l tritan blue trespass

  • EAN: 5045274452297
  • Marka: trespass
  • Ilość odwiedzin: 15
39.60 zł

Opis produktu

Wysokiej jakości butelka na napoje Flintlock marki Trespass o pojemności 0,5 L, wykonana została z wytrzymałego i ekologicznego materiału jakim jest Tritan z matowym wykończeniem, spożywanie napojów odbywa się za pomocą ustnika ukrytego pod automatyczną pokrywką z zabezpieczeniem.
Cechy:

Materiał Tritan
Pojemność: 0,5 L
Wymiary: 23x6 cm
Ustnik z automatyczną pokrywką
Pokrywka z zabezpieczeniem
Pasek transportowy
Matowe wykończenie
BPA Free


Technologie:
Eastman Tritan ™ - jest to kopoliester stosowany w produktach mających kontakt z żywnością na całym świecie. Aby zapewnić nam bezpieczeństwo, firma Eastman przeprowadziła szeroko zakrojone badania na przestrzeni wielu lat, stosując wiele uznanych metod naukowych akredytowanych uczelni i niezależnych laboratoriów firm trzecich , by móc udowodnić że ich produkt jest bezpieczny i wolny od aktywności estrogenów i androgenów.
BPA Free - Bisfenol A (BPA) jest związkiem chemicznym wykorzystywanym do produkcji m.in. plastiku. Badania wykazały, iż bisfenol może zaszkodzić twojemu dziecku. BPA może wywołać wady wrodzone, nadpobudliwość, zaburzenia metabolizmu i gospodarki hormonalnej organizmu oraz zwiększa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych. Produkty noszące te oznaczenie są wolne od Bisfenolu A. Produkty oznaczone tym symbolem nie posiadają w swoim składzie BPA.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!