Stół tenisowy do ping ponga performance 500 indoor cornilleau niebieski

  • EAN: 3222761556009
  • Marka: cornilleau
  • Ilość odwiedzin: 16
2,439.00 zł

Opis produktu

Stół tenisowy Cornilleau 500 INDOOR to Rolls Royce wśród stołów do użytku wewnętrznego do gry amatorskiej. To stół, którego pozazdrości ci każdy sąsiad. Łączy w sobie wszelkie największe zalety i atuty stołów marki Cornilleau: niezawodność, bezpieczeństwo, ergonomia i funkcjonalność, wytrzymałość, wyjątkowy desing. Stworzony do intensywnego użytku. Na stole 500 INDOOR rozegrasz niezliczoną ilość rozgrywek z rodziną i przyjaciółmi. Jakość gry jest nieporównywalna z innymi stołami, a doskonałe parametry i właściwości stołu pozwolą Ci na szybkie postępy. Uchwyt transportowy pozwala na łatwe podniesienie stołu i ominięcie przeszkód takich jak schody czy progi. Umieszczony obok zawodnika podajnik piłek sprawia, że piłeczki sa zawsze w zasięgu ręki. Atest FFTT (French Table Tennis Association) potwierdza, że jest to produkt najwyższej jakości. Stół 500 INDOOR to as wśród stołów do użytku wewnętrznego!
Uwaga!
Stoły do tenisa stołowego nie są wysyłane za pobraniem.Cechy:

KÓŁKA Z HAMULCAMI  hamulce zapewniają doskonałą stabilność i komfort w czasie gry oraz bezpieczeństwo w czasie przechowywania stołu
STABILNOŚĆ  Nogi wzmocnione stalową wkładką. Szerokie stopki poziomujące pozwalają regulować wysokość do idealnego poziomu.
REGULOWANA SIATKA Podwójny system regulacji zapewnia zawsze idealne wyregulowanie siatki - zarówno wysokości, jak i napięcia.
CHOWANA SIATKA Siatka przy zamykaniu stołu automatycznie chowa się pomiędzy blatami, co zapewnia zmniejszenie zajmowanego miejsca i bezpieczeństwo.
KIESZEŃ NA RAKIETKI I PIŁKI Funkcjonalne kieszenie na rakietki i piłeczki umieszczone po obydwu stronach stołu, pozwalają przechowywać 4 rakietki i 8 piłeczek.
PODAJNIK PIŁEK Bardzo praktyczny, usytuowany od strony zawodnika, sprawia, że piłeczka jest zawsze w zasięgu ręki.
ZABEZPIECZENIE ROGÓW Zabezpieczenie wszystkich rogów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dla Twoich dzieci.

Technologie:
COMPACT TECHNOLOGY - łatwy i bezpieczny system otwierania i zamykania stołu. Ogranicza ryzyko przewrócenia się stołu oraz ułatwia transport i przechowywania stołu. Złożony stół nie zajmuje dużej powierzchni.    DSI (Double Securite Integree) - Podwójny system zabezpieczeń. Centralny uchwyt zwalniający zapewnia ekstremalnie łatwe składanie i rozkładanie stołu. 16 punktów zamykających. Stół jest w pełni zabezpieczony podczas gry i w trakcie przechowywania. To najbezpieczniejszy system na rynku!Wszystkie stoły marki Cornilleau są zgodne z europejską normą jakości i bezpieczeństwa dla stołów tenisowych EN-14468-1. Produktu Cornilleau sięgają wyżej, ponad powyższą normę, aby zapewnić ich użytkownikom najwyższą gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności. Norma wyróżnia 4 klasy: A - stoły mistrzowskie; B - stoły sportowe i szkolne; C - stoły rekreacyjne o wysokiej jakości; D - stoły rekreacyjne.Wszystkie stoły typu INDOOR (do użytku wewnętrznego) marki Cornilleau objęte są 3-letnią gwarancją. Gwarancja ta dotyczy wszystkich elementów stołu, a więc nie tylko blatu, lecz także elementów ramy. Gwarancja obejmuje deformację, rozwarstwienia, znikanie znaczników na stołach (linii, itp).

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!