Zapach do pomieszczeń w sprayu citrus 100ml - idea toscana

  • Ilość odwiedzin: 12
64.95 51.96 zł

Opis produktu

Naturalny zapach do pomieszczeń w sprayu CITRUS 100ml - Idea Toscana

Zapach do pomieszczeń w sprayu z cenną mieszanką naturalnych olejków eterycznych Citrus został zapakowany w całkowicie recyklingowane opakowanie RPET
Nuty zapachowe CITRUS:
początkowo wyczuwalne są wesołe nuty owoców cytrusowych, w których wyróżniają się pomarańcza, cytryna i bergamotka. Sercem zapachu jest pachnąca lawenda oraz ulotna kwiatowa mieszanka róży, jaśminu i ylang-ylang
Atmosfera:
Zapach owoców cytrusowych tworzy żywe, energetyzujące, stymulujące do działania i dynamiczne środowisko, rozprzestrzeniając wokół radość i witalność.
Zapach do pomieszczeń w sprayu z naturalnymi olejkami eterycznymi rozpyla się bezpośrednio w pokojach, salonie, biurach, sklepach i wszędzie tam gdzie chcemy natychmiast pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, które są zastępowane typowymi toskańskimi aromatami.
Naturalne perfumy w sprayu Idea Toscana Citrus to idealne rozwiązanie do odświeżenia ubrań, pościeli, garderoby, tkanin meblowych, sofy czy poduszek. Rozpylając zapach bezpośrednio na tkaniny zachowaj odpowiednią odległość oraz sprawdź w pierwszej kolejności na mało widocznej części czy tkanina nie odbarwi się.
Pojemność: 100 ml

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!